- CELESTRON

Този телескоп е перфектен за любителите на пътуванията, като същевременно предлага изключителна
функционалност. Travel Scope 50 е направен от висококачествени материали. Отличава се с компактен
и портативен дизайн, с невероятни оптични характеристики. Travel Scope 50 е идеален както за наземно,
така и за астрономическо наблюдение.
Важно - в комплекта влиза и раницата Celestron.
Характеристики:
Апертура: 50 мм
Фокусно разстояние: 360 мм
2 окуляра (20 и 8 mm) за 18 и 45-кратно увеличение
Търсач: 2 x 20
Алуминиев статив
Максимално увеличение: 118 x
Пределна звездна величина 11
Светлосила: f/7.2
Дизайн: Рефрактор
Този телескоп е перфектен за любителите на пътуванията, като същевременно предлага изключителна
функционалност. Travel Scope 50 е направен от висококачествени материали. Отличава се с компактен
и портативен дизайн, с невероятни оптични характеристики. Travel Scope 50 е идеален както за наземно,
така и за астрономическо наблюдение.
Важно - в комплекта влиза и раницата Celestron.
Характеристики:
Апертура: 50 мм
Фокусно разстояние: 360 мм
2 окуляра (20 и 8 mm) за 18 и 45-кратно увеличение
Търсач: 2 x 20
Алуминиев статив
Максимално увеличение: 118 x
Пределна звездна величина 11
Светлосила: f/7.2
Дизайн: Рефрактор
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Начинаещи |
| Апертура | 50 мм |
| Оптичен дизайн | Рефракторен |
| Звездна величина | 11 |
| Фокусно разстояние | 360 мм |
| Разделителна способност(arc seconds) | 2.79 |
| Търсач | 2 x 20 |
| Окуляри | 1 x H20 mm (18x);1 x H8 mm (45x) |
| Светлосила | f/7.2 |
| Макс. увеличение | 118x |
| Статив | Алуминиев |
| Тегло | 4.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип телескоп | Рефрактор |
| Апертура (mm) | 50 |
| Фокусно разстояние (mm) | 360 mm |
| Тип монтировка | Азимутална |
| Фокусно съотношение | f/7.2 |
| Максимално полезно увеличение (x) | 118x |
| GoTo / Компютъризиран | Не |
| Включен статив | Да |
| Диаметър на окуляра | 1.25" |
| За начинаещи | Да |
| Тегло (kg) | 1.2 кг |
| Тегло | 4.00кг |
Портативен телескоп Celestron Travel Scope 50 – Рефрактор в комплект с раница
Вземете Вселената със себе си, където и да отидете. Celestron Travel Scope 50 е лек, компактен рефракторен телескоп, който се доставя с персонализирана раница – идеален спътник за къмпинг, туризъм или наблюдение в задния двор. С апертура от 50 mm и напълно покрити стъклени лещи ще се насладите на ярки и ясни изгледи на Луната, планетите и ярки дълбококосмически обекти.
Ключови Предимства
- Ултрапреносим дизайн — Целият комплект се побира в специална раница за лесен транспорт и съхранение.
- Качествена оптика — Апертура от 50 mm и напълно покрити стъклени лещи осигуряват резки и ярки изображения.
- Бърз монтаж — Предварително сглобен статив и проста азимутална монтировка ви позволяват да започнете наблюдение за минути.
- Пълен комплект — Включва два окуляра (20 mm и 10 mm), търсачка и звездна призма за удобно наблюдение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип телескоп | Рефрактор |
| Апертура | 50 mm |
| Фокусно разстояние | 360 mm |
| Фокусно съотношение | f/7.2 |
| Тип монтировка | Азимутална |
| Максимално полезно увеличение | 118x |
| Диаметър на окуляра | 1.25" |
| Включен статив | Да |
| Тегло | 1.2 кг |
Какво има в кутията
- Оптична тръба Celestron Travel Scope 50
- Окуляр 20 mm (18x)
- Окуляр 10 mm (36x)
- Търсачка 5x24
- Звездна призма
- Азимутална монтировка с предварително сглобен статив
- Персонализирана раница
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








